Дитячі фотосесії

Ваше чадо росте не по днях, а по годинах!

Дорогі матусі! Хочу, що б Ви запам'ятали кожен момент!
Саме тому я пропоную Вам яскраву та незабутню фотосесію.

Складність роботи з дітьми полягає в тому, що фотографу часто не вдається наздогнати малюками. Діти не люблять сидіти на місці, не люблять постановочних поз і довгої підготовки, все їхнє життя - суцільне рух, ігри і емоції.

Всі діти різні, і до кожного малюка треба знайти свій підхід. Мистецтво дитячого фотографа полягає в тому, щоб зацікавити дитину і зробити так, щоб фотосесія пройшла легко і невимушено.

Також фотосесія може бути пов,язана і з захопленням дитини.

chilg_2

Але найголовніше, що важливо зробити батькам на етапі підготовки, це налаштувати дитину на те, що все буде добре, що ми разом будемо грати і веселитися, після чого, наприклад, він отримає будь-яку винагороду (іграшку або солодощі), щоб малюк спочатку був в гарному настрої, чекаючи майбутню подію.

Дитячі роки дитини — найсвітліші спогади в житті кожного з батьків. І після проведення дитячої зйомки пам’ять про них на довгі роки залишиться у Вас в вигляді якісних знімків з природними і радісними емоціями Вашої дитини. Навіть через багато років вони подарують Вам посмішку, приємні спогади і ніжні почуття. Я лише допоможу їм стати трішки яскравіше і жвавіше 🙂

РОЗКАЖИ ПРО ЦЮ СТОРІНКУ ДРУЗЯМ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ