Фотосесія для вагітних

ВАГІТНІ ЖІНКИ - ОСОБЛИВІ МОДЕЛІ.

Вагітність – початок змін в Ваші родині. Щасливих змін під назвою Ваша дитина.

Зараз ви в очікуванні на дитину – зовні це, можливо, ще і не помітно, але усередині - то справжнє диво: під серцем живе маленька людина, зі своїм характером та зовнішністю, зі своїми першими звичками та бажаннями. І це відчуття незвіданого майбутнього так хочеться зберегти на роки. Фотосесія для вагітних створена саме для цього.

rebenok

Пройде зовсім небагато часу, і Ви зможете розказати своїй крихітці, де він був перед тим як народився. А у підтвердження продемонструєте фото, на яких Ви його вже так сильно любите і так чекали.

Фотосесія для вагітних дарує можливість крізь роки пронести це диво народження майбутньої мами.
На фото буде все – щасливі очі, чарівна посмішка, чудовий животик та саме головне – усі почуття, що Ви відчуваєте до своєї дитини.

ymdn2i9q9z4
oroejpldydg

Якщо у вас є дітки - сміливо беріть їх з собою!
Вони ні в якому разі не завадять фотосесії, а лише зроблять її більш зворушливою. Емоції дитини чисті і наївні, тому старші братики і сестрички завжди дуже органічно вписуються в «вагітні» сюжети.

Можливостей для створення Вашого неповторного фото багато: фотографії у студії дозволять Вам повністю розкритися і спробувати себе у незвичних образах.

Ольга Федорова.
Я заказывала фотосесию для беременных.

vk.com/id169627018

Хочется сохранить на память всю трогательность и трепетность ожидания чуда . Да и ребенку, как вырастет будет приятно видеть как же сильно ждали его на этом свете)))

Спасибо Андрею за то что смог передать всю нежность и важность момента!

baby_lav

Фотографуючись на природі, ми створимо неповторні фото, головною окрасою яких станете Ви і Ваш животик, незалежно від пори року.

Тарас та Аля.
Ми замовляли фотосесію вагітної.

vk.com/id10209304

Ми дуже вдячні Андрію за гарно проведений час у фотостудії, де панувала невимушена та весела атмосфера. Андрій зміг втілити всі наші ідеї в життя, при цьому внісши свої Все було просто чудово! Дякуємо...

ФОТОГРАФУЮЧИ ВАГІТНИХ МИ

фотографуємо мрії

фотографуємо надії

фотографуємо диво

фотографуємо майбутнє

lav_1003

РОЗКАЖИ ПРО ЦЮ СТОРІНКУ ДРУЗЯМ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ